Harput TV Ana Sayfası

Serdar, "Gerekli Tüm Çalışmaları Yapıyoruz" Siyaset

Serdar,

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Av. Ömer Serdar, Elazığ’da yapımına devam edilen Şehir Hastanesi’nin alt yapısının kurumların koordinesini sağlayarak çözümlediklerini belirtti.

 

Serdar, “Bu hastanemiz sadece ilimize değil bölgedeki illerde ki vatandaşlarımıza da sağlık hizmeti verecek devasa bir hastane olacak. Doğal olarak altyapısının sağlam olmasını planladık. Bu plan kapsamında da ilgili kurumlarımızın koordine içinde çalışmalarını sağladık” dedi.

 

 1038 yataklı olarak yapımı sürdürülen Şehir Hastanesinin, telekomünikasyon, elektrik, kanalizasyon, su gibi alt yapı hizmetlerinin kaliteli ve yeterli bir seviye olmasının gerektiğini belirten AK Parti Milletvekili Av. Ömer Serdar, şunları söyledi: “Bu hastanemizin 2018 yılının son çeyreğinde büyük bir ihtimalle Eylül ayı sonunda hizmete alınması planlanıyor. İnşaat çalışması yüzde 95 oranında tamamlandı. Artık hastanenin teçhizat ve diğer donanımlarının montelerine başlanacak. Bunun içinde öncelikli olarak altyapısının tamamlanması gerekiyor. Bunu sağlamak adına ilimizde ki ilgili müdürlükler ile gerekli görüşmeleri yaptık. Bu görüşmelerin ardından alt yapı çalışmaları hastanemize ulaştı.  Şimdi üst yapı çalışmalarına başlanıyor. Hastanemiz tamamlandığı ve hizmete açıldığı zaman yaklaşık olarak 5 bine yakın çalışanı olacak. Günde 15 bine yakın insanımız da bu hastanemizden hizmet alacak. Doğal olarak günde 15-20 bin kişi arasında insanımız bu hastaneye giriş çıkış yapacak. Doğal olarak yoğun bir insan trafiği yaşanacak. Hastanemizin hizmet verirken herhangi bir sıkıntı yaşamadan kesintisiz bir şekilde bu hizmeti vermesini sağlamak için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz.” 

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet