Harput TV Ana Sayfası

Serdar, "Gerekli Tüm Çalışmaları Yapıyoruz" Siyaset

Serdar,

Adalet ve Kalkınma Partisi Elazığ Milletvekili ve TBMM Divan Üyesi Av. Ömer Serdar, Elazığ’da yapımına devam edilen Şehir Hastanesi’nin alt yapısının kurumların koordinesini sağlayarak çözümlediklerini belirtti.

 

Serdar, “Bu hastanemiz sadece ilimize değil bölgedeki illerde ki vatandaşlarımıza da sağlık hizmeti verecek devasa bir hastane olacak. Doğal olarak altyapısının sağlam olmasını planladık. Bu plan kapsamında da ilgili kurumlarımızın koordine içinde çalışmalarını sağladık” dedi.

 

 1038 yataklı olarak yapımı sürdürülen Şehir Hastanesinin, telekomünikasyon, elektrik, kanalizasyon, su gibi alt yapı hizmetlerinin kaliteli ve yeterli bir seviye olmasının gerektiğini belirten AK Parti Milletvekili Av. Ömer Serdar, şunları söyledi: “Bu hastanemizin 2018 yılının son çeyreğinde büyük bir ihtimalle Eylül ayı sonunda hizmete alınması planlanıyor. İnşaat çalışması yüzde 95 oranında tamamlandı. Artık hastanenin teçhizat ve diğer donanımlarının montelerine başlanacak. Bunun içinde öncelikli olarak altyapısının tamamlanması gerekiyor. Bunu sağlamak adına ilimizde ki ilgili müdürlükler ile gerekli görüşmeleri yaptık. Bu görüşmelerin ardından alt yapı çalışmaları hastanemize ulaştı.  Şimdi üst yapı çalışmalarına başlanıyor. Hastanemiz tamamlandığı ve hizmete açıldığı zaman yaklaşık olarak 5 bine yakın çalışanı olacak. Günde 15 bine yakın insanımız da bu hastanemizden hizmet alacak. Doğal olarak günde 15-20 bin kişi arasında insanımız bu hastaneye giriş çıkış yapacak. Doğal olarak yoğun bir insan trafiği yaşanacak. Hastanemizin hizmet verirken herhangi bir sıkıntı yaşamadan kesintisiz bir şekilde bu hizmeti vermesini sağlamak için gerekli tüm çalışmaları yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz.” 

 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

İyi Parti'nin Kurucular Kurulu'nda 4 Elazığlı

Eski Milletvekili Meral Akşener öncülüğünde kurulan partinin ismi "İyi Parti" oldu. Partinin kurucu Genel Başkanı Meral Akşener olurken, kurucular kurulunda ise 4 Elazığlı isim yer aldı.

DEVAMI

Gürgöze'den Başkan Yanılmaz'a Ziyaret

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Başbakan Binali Yıldırım?ın ilimize gerçekleştirdiği ziyaret sonrası bir takım değerlendirmelerde bulunmak ve teşekkür etmek üzere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz?ı makamında ziyaret etti.

DEVAMI

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • Hizmette 2. Yıl
  • Yeni Bosna Hersek Bulvarı

Video Galeri

  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ
  • ELAZIĞSPOR-MANİSASPOR MAÇ ÖZETİ
  • Elazığspor Şanlıurfaspor Maçı Özeti

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet