Harput TV Ana Sayfası

Gürgöze'den Başkan Yanılmaz'a Ziyaret Siyaset

Gürgöze'den Başkan Yanılmaz'a Ziyaret

Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Başbakan Binali Yıldırım’ın ilimize gerçekleştirdiği ziyaret sonrası bir takım değerlendirmelerde bulunmak ve teşekkür etmek üzere Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ı makamında ziyaret etti.
 
Ziyarette Başkan Gürgöze’ye, Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığına seçilen Avukat Ömer Faruk Çelik, Ak Parti Kadın Kolları il Başkanı Gülersem Çopur, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Murat Öz ve belediye meclis üyeleri eşlik etti.
 
Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti Elazığ Merkez İlçe 6. Olağan Kongresi’nin çok katılımlı ve başarılı geçtiğini belirten Başkan Gürgöze bunda Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın ve Elazığ Belediyesi’nin çok katkıları olduğunu söyledi.
 
Yeni seçilen Merkez İlçe Başkanı Avukat Ömer Faruk Çelik ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette oluşan yeni, güçlü ve dinamik yapıyla yepyeni bir sürece gireceklerini belirten Başkan Gürgöze, 2019 seçimlerine emin ve kararlı bir şekilde yürüyeceklerini söyledi.
 
BAŞKAN YANILMAZ: “KONGREMİZ MUHTEŞEMDİ”
Açıklamalarına Ak Parti Merkez İlçe Başkanlığına yeni seçilen Avukat Ömer Faruk Çelik’i tebrik ederek başlayan Başkan Yanılmaz, başta Ak Parti İl Teşkilatı olmak üzere merkez ilçe kongresinde emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirtti.
 
Muhteşem bir kongre gerçekleştirdiklerini ve bu nedenle Başbakan Binali Yıldırım’ın ilimizden memnun kalarak ayrıldığını belirten Başkan Yanılmaz, açıklamalarını şu şekilde sürdürdü:
“Üniversitede gerçekleştirdiğimiz toplantı, merkez ilçe kongremiz ve sivil toplum kuruluşlarıyla yaptığımız görüşmeler çok verimli ve başarılı geçti.
 
Bu anlamda başbakanımızın ilimizden memnun kalarak ayrılması bizleri de onurlandırdı. 2019 yılı ülkemiz açısından çok önemli özellikle Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi tarihi bir dönüm noktası olacak. Ve her zamanki gibi Elazığ’ımız Cumhurbaşkanımıza en büyük desteği verecek.
 
İl yönetimimizle, kadın kollarımızla, il başkanlığımızla, sandık müşahitlerimizle, mahalle temsilciklerimizle ve üyelerimizle birlikte partimizin daha güçlü olması ve yüksek oranda oy alması için hep birlikte çalışacağız.
 
Bu bağlamda ben tekrar nazik ziyaretlerinden dolayı Ak Parti Elazığ İl Başkanı Ramazan Gürgöze’ye ve teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bizler teşkilat içerisindeki görevlerimizi azim ve gayretle sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet