Harput TV Ana Sayfası

Mücahit Yanılmaz'dan Önemli Açıklamalar Gündem

Mücahit Yanılmaz'dan Önemli Açıklamalar

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Akçakiraz Beldesi sakinleriyle biraraya gelerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’a ziyaretleri öncesinde belde sakinlerine davette bulundu.

AK Parti Elazığ İl Kongresine katılmak üzere 13 Ocak Cumartesi günü ilimize gelecek olan Cumhurbaşkanı'nın ziyareti öncesinde Akçakiraz Beldesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yanılmaz, Elazığ’a ve Elazığlılara yakışır bir karşılama törenine imza atacaklarını söyledi. 

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz’ın her türlü sıkıntılarında kendilerine destek olduğunu ifade eden Akçakiraz Belediye Başkanı Sabahattin Kaya, “ Bizim hiçbir sorunumuzu gündeminden çıkarmadan her an her dakika sürece dâhil olan, sorunlarımızla bizleri baş başa bırakmadan sürekli çözüm odaklı çalışan Elâzığ Belediye Başkanımız Mücahit Yanılmaz’ı tebrik ediyor, teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

ON BİNLERCE İNSANIMIZ ORADA OLACAK

Akçakiraz mahalle sakinleri, muhtarlar ve Belediye Başkanı ile birlikte çok uyumlu bir çalışmanın içerisinde olduklarını belirten Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ise şunları kaydetti: 

“Akçakiraz Beldemizin Belediye Başkanı başta olmak üzere bütün sakinlerine çok teşekkür ediyorum. 13 Ocak Cumartesi günü Elâzığımızda çok değerli bir misafirimizi ağırlayacağız. Genel Başkanımız ve aynı zamanda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı inşallah Elâzığ’da ağırlayacağız. Öncelikle hepinizi davet ederken kişi olarak davet etmiyor, çocuğumuz, hanımlarımız, kızlarımız, akrabalarımız, gençlerimizle o günü bir düğün, bayram gibi görerek alanımızı tıklım tıklım dolduracağız. Geniş bir miting alanı da oluşturduk. Öncelikle Cumhurbaşkanımız dışarıdaki misafirlere, hemşerilerimize seslenecek akabinde de salon içindeki hemşerilerimize seslenecek. İnanıyorum ki on binlerce insanımız orada hazır olacak.”

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet