Harput TV Ana Sayfası

'TSO Artık İtici Bir Güç ' Gündem

'TSO Artık İtici Bir Güç '

Türk Ocakları Elazığ Şubesi Başkanı Dr. Birol Bulut ve Yönetim Kurulu Üyeleri Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ı makamında ziyaret ederek şehir ve ülke gündemi ile ilgili görüş alışverişinde bulundu.

Ziyarette esnasında bir konuşma yapan Bulut, Elazığ TSO’nun Başkan Alan İle birlikte itici bir güç haline geldiğini ve bundan şehrin olumlu etkilendiğini söyledi. 

"TÜRK OCAKLARI ÖNEMLİ BİR STK’DIR"

Başkan Alan, “Türk Ocakları Elazığ Şubesi’nin ilimiz, ülkemiz ve dünyadaki önemli gelişmelerle ilgili olarak konusunda uzman konuşmacıların katılımı ile çok önemli etkinlikler ve bilgilendirme toplantıları yaptığını görmekte ve takip etmekteyiz. Sadece ilimiz için değil ülkemiz için de çok önemli bir kurum olan Türk Ocakları, ülkemiz üzerinde onlarca oyun ve senaryoların yazıldığı her dönemde milli duruşu ile tarihi bir misyon yüklenmiştir. Bu milli duruşu Elazığ’da bayrak gibi dalgalandıran Türk Ocakları Elazığ Şube yöneticilerine ve tüm dernek üyelerine teşekkür ediyor, Oda olarak her zaman yanlarında yer aldığımızı bir kez daha ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu. 

"ELAZIĞ TSO İDRİS BAŞKANLA FARK YAŞIYOR"

Türk Ocakları Elazığ Şube Başkanı Bulut’ta Başkan Alan’a göstermiş olduğu ilgi nedeniyle teşekkür ederek, “Şehirdeki değişimin iki itici kuvveti bulunmakta bunlardan biri devlet erkanı diğeri ise ticaret erbabıdır. Ticaret erbabının ise çatı örgütü Elazığ Ticaret ve Sanayi Odasıdır. Elazığ TSO gibi kuruşların şehrin vizyonunda önemli yer tuttuğunu görmekteyiz. Özellikle Sayın Idris Alan başkanın göreve gelmesiyle bu kuruluşun daha itici bir güç haline geldiğini görmekteyiz. Elazığ’ın problemlerini her platformda dile getiren Idris Alan beye bir Elazığlı olarak teşekkürü de bir borç bildiğimizi ifade etmek isterim. Türk Ocakları olarak Sayın Başkanın bizlerin her zaman yanında yer aldığını biliyoruz. Bizler de her zaman kendisinin yanında yer almaktan büyük bir mutluluk duymaktayız. Çünkü kendisine verilen bu desteğin şehrimize ve temsil ettiği kitleye pozitif yansımasına şahidiz. Bu vesile ile kendisine çalışmalarında başarılar diliyor, göstermiş olduğu yakın ilgiye teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı. 

Yorum Yaz


Yorumlar
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Köşe Yazarları

Elazığ'da Hava

Foto Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ'a Nikah Salonu ve Kongre Merkezi
  • STK Başkanları Toplantısı

Video Galeri

  • AK Parti 6. Olağan İl Kongresi
  • Elazığ Tanıtım Videosu 2018
  • TUZLASPOR-ELAZIĞSPOR MAÇIN ÖZETİ

Reka Medya | Radio Kent | Biyodez Temizlik

www.harputtv.com.tr © 2015 - Tüm Hakları Saklıdır. Harput TV - Elazığ'ın Yeni Ekranı

Tasarım-Yazılım: Medya İnternet