Elazığ Osb Haberleri

Elazığ Osb Haberleri

Elazığ OSB'de Başkan Öztürk güven tazeledi

Elazığ'da Organize Sanayi Bölgesi Başkanlık seçiminde mevcut başkan Suat Öztürk 115 oy alarak güven tazeledi.

Başkan ÖZTÜRK Fark Attı...

OSB Seçimlerinde Sürpriz yok. Elazığ Organize Sanayi Bölgesi Olağan seçimlerinde eski başkan Suat ÖZTÜRK Rakibi Mehmet ÖZEREN'e karşı açık ara farkla yeniden başkan seçildi.

Başkan Öztürk'ten Sert Çıkış !

Elazığ'da yaşanan deprem ve pandemiye rağmen yatırımların ve üretimlerin devam ettiğini, işletmelerin büyümeye çalıştığını belirten Elazığ Organize Sanayi Bölgesi (Elazığ OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Suat Öztürk, Krize rağmen hem devam eden yatırımlar, hem de yeni açılacak 7 bin 500 kişi önümüzdeki yılın sonuna kadar istihdam edilecek dedi.

7 bin 500 kişinin istihdam edildiği Elazığ OSB'de aşılama başladı

7 bin 500 kişinin istihdam edildiği Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde mobil ekipler tarafından çalışanların aşılanmasına başlandı.

TSO’da Harput OSB Değerlendirme Toplantısı

Elazığ Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Elazığ TSO’yu ziyaret ederek Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Harput OSB Müdürü İlkay Akçan ve Elazığ OSB İnşaat Teknikeri A.Sadi Tangülü ile Harput OSB’nin parselasyon çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

'Hedef 12 Bin Kişi'

Haber detayları için tıklayın.

Başkan Alan'dan OSB Başkanı Öztürk'e Ziyaret

Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Organize Sanayi Bölgesi Başkanı Suat Öztürk ve OSB Yönetim Kurulu Üyesi İzzet Özen’i ziyaret ederek, OSB ve il ekonomi ve sanayisi hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Alan'dan Teşekkür

Elazığ Valiliği ile Elazığ TSO işbirliğinde düzenlenen ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katıldığı toplantıda Elazığ OSB’’de yapılacak yatırımların 6. Bölge Teşviklerinden yararlanacağı müjdesini veren Bakan Elvan’a, Elazığ TSO Başkanı İdris Alan teşekkür ederek, Elazığ’a hayırlı olmasını diledi.

OSB'de İş Başı Eğitimi Programı

Elazığ OSB ile İş-Kur tarafından yapılan İş Başı Eğitim Programı ile işe başlayacak işçilerin maaşları İş-Kur tarafından ödenecek.

Vali Koçak OSB'yi Ziyaret Etti

Vali Ömer Faruk Koçak Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz ile birlikte Elazığ OSB'de bazı tesisleri gezdi.

Suudi İşadamları OSB'yi Gezdi

Fırat Kalkınma Ajansı İşbirliği ile Suudi Arabistan’dan gelen alım heyeti, Elazığ OSB’de yer alan mermer işletmeleri ziyaret etti.