Isg Haberleri

Isg Haberleri

Çobanlık yaparken hukuk fakültesini kazandı, şimdi savcılık sınavına hazırlanıyor

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde çobanlık yaparken hazırlandığı üniversite sınavlarında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesini kazanan Adem Aydın, bölümden mezun oldu. Elazığ'da bir hukuk bürosunda stajyer avukatlık yapan Aydın, şimdi de savcı olmak için sınavlara hazırlanıyor.

Kayalıklardan düşerek yaralanan yavru ayı 'Elfi' tedavisi için Bursa'ya gönderildi

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde kayalıklardan düşerek yaralanan yavru ayı 'Elfi', Elazığ Fırat Üniversitesi Hayvan Hastanesinde tamamlanan tedavisinin ardından Bursa Hayvan Rehabilitasyon Merkezine gönderildi.

Elazığ'da yaralı yavru ayı, sağlığına kavuştu

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde kayalıklardan düşerek yaralanan yavru ayı, Elazığ Fırat Üniversitesi Hayvan Hastanesinde uygulanan tedaviler ve ameliyat ile sağlığına kavuştu.

Yaralı yavru ayı tedavi altına alındı

Tunceli'nin Çemişgezek ilçesinde kayalıklardan düşerek yaralanan yavru ayı, Elazığ Fırat Üniversitesi Hayvan Hastanesinde tedavi altına alındı. Gözleri görmeyen, çenesi kırık ve genel durumu kötü olan ayı, tedavisinin tamamlanmasının ardından yeniden doğaya bırakılacak.

Elazığ'da İSG Eğitimleri tamamlandı

Elazığ'da İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG) eğitimleri tamamlandı.

Elazığ'da 'Çevrimiçi Etkileşimli İSG Risk Değerlendirme Sistemi' projesi

Türkiye'de ilk pilot uygulama olarak Elazığ'da başlanılan 'Çevrimiçi Etkileşimli İSG Risk Değerlendirme Sistemi (O-IOHS) projesinin açılışı gerçekleştirildi.

2021 İhracatımız “Çevrimiçi Etkileşimli İSG Risk Değerlendirme Sistemi (O-IOHS) Projesi” Açılış Toplantısı Gerçekleşti

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Tarafından Yürütülen, AB ve Türkiye Cumhuriyeti’nin finanse edeceği ve Online İnteraktif ISG Uygulamalarının Türkiye’de ilk pilot uygulama olarak gerçekleştirilecek “Çevrimiçi Etkileşimli İSG Risk Değerlendirme Sistemi (O-IOHS) Projesi” Açılış Toplantısı, Elazığ Valisi Erkaya Yırık, Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Asilhan Arslan, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Sektör Yöneticisi M.Caner Demir, Avrupa Birliği ve Mali Yardımlar Dairesi Başkanı Süreyya Erkan, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Cafer Uzunkaya ve proje ekibinin katılımıyla gerçekleşti.

Elazığ TSO, AB Hibe projesi protokolü imzalandı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası'nın (Elazığ TSO) 'Çevrimiçi Etkileşimli İSG Risk Değerlendirme Sistemi' projesinin protokolü imzaladı.

Elazığ'dan Azerbaycan için bin araçlık zafer konvoyu

Elazığ'da Azerbaycan'ın Karabağ kentinin 28 yıl sonra Ermenistan işgali altından kurtarılmasının ardından yaklaşık bin araçla zafer konvoyu düzenlendi.

Elazığ'da kaldırım işgali yapanlara denetim

Elazığ'da zabıta ekipleri tarafından kaldırım işgali yapanlara yönelik denetim gerçekleştirildi, uyarıları dikkate almayanlara cezai işlem uygulandı.

"Aziz Milletimiz Şanlı Bir Zafere İmza Atmıştır"

Ülke genelinde 15 Temmuz 2016'da başlayan demokrasi nöbetlerinin 28 gün boyunca aralıksız olarak tutulduğunu hatırlatan Başkan Yılmaz, "Bugün geldiğimiz noktayla birlikte işgal girişiminin sene-i devriyesindeyiz. Milletimiz hem içerideki hainlere hem de dışarıdaki işgalcilere 'asla sizin senaryolarınıza teslim olmayacağız' demiştir. Küresel güçlerin ülkemiz üzerindeki hesapları hiç bitmedi bundan sonra da bitmeyecek.

EİŞGEM Semineri Gerçekleşti

EİŞGEM Elazğ’da 2. Tanıtım Semineri’ni Elazığ TSO Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi Üyeleri ve ilde faaliyet gösterin Meslek Örgütleri ile Sivil Toplum Kuruluşu temsilcilerine yönelik yaptı.

EİŞGEM İtalya'da

Elazığ İŞGEM Proje Ortakları ve Teknik Destek Ekibinin katılımı ile İtalya’da 4 günlük deneyim paylaşımı ve teknik gezi gerçekleştirildi. İnceleme kapsamında İtalya’da iyi uygulama örnekleri yerinde ziyaret edilerek uzmanların katılımı ile toplantılar yapıldı.

TRB1 Bölgesi İŞGEM’lerinden Ortak Adım

Elazığ İŞGEM tarafından organize edilen toplantıda TRB1 İllerini oluşturan Elazığ, Malatya, Bingöl ve Tunceli illerindeki mevcut ve kurulacak İŞGEM’lerin güçlü bir işbirliği ve müşterek hareket etmesi hususunda mutabakat sağlandı.

İŞGEM Çalıştayından Önemli Kararlar

Elazığ İŞGEM “Beklenti- İhtiyaç Ölçme Ve Hizmet Geliştirme Çalıştayı” İŞGEM Toplantı Salonunda kurum, kuruluş ve STK temsilcilerinin katılımı ile yapıldı.

Elazığ'a Hayran Kaldılar

İstanbul'dan gelen misafirler, Elazığ'a hayran kaldı.

Elazığ TSO'ya Anlamlı Ziyaret

Başkan Alan: İŞGEM,girişimciler için önemli bir fırsattır.

İşçilere Müjdeli Haber!

Haber detayları için tıklayın.

İŞGEM Ortaklar Kurulu Toplandı

Haber detayları için tıklayın.

Girişimcilere Bilgilendirme Turu

Haber detayları için tıklayın.

İŞGEM 2. Kampüsünü Tanıttı

Haber detayları için tıklayın.

STK Temsilcilerine İŞGEM Bilgilendirmesi

İnşaat çalışmaları tamamlanarak girişimci müracaatlarının alınmaya başlandığı Elazığ İŞGEM 2. Kampus alanı ve İŞGEM’in girişimcilere sunduğu hizmetler hakkında TÜMSİAD Elazığ Şubesinde sivil toplum kuruluşu temsilcilerine yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

ELazığ İŞGEM 3. Yönlendirme Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Elazığ İş Geliştirme Merkezinin (İŞGEM) Genişletilmesi Projesinin 3. Proje Yönlendirme Komitesi Toplantısı, Vali Çetin Oktay Kaldırım ve İŞGEM ortakları ile paydaşlarının katılımı ile gerçekleştirildi.

McConkey ve Tunç Konuk Oldu

Elazığ Ekonomi Platformu Üyelerine Wıllıam McConkey ve Barbaros Tunç konuk oldu.

Çemişgezek Geleneği Bozmadı

Tunceli'nin Çemişgezek İlçe Kaymakamı Harun Kazez, Temel Eğitimden Orta Eğitime Geçiş (TEOG) Sınavı'nda başarılı olan öğrencilerle bir araya gelerek kendi telefonu ile selfie yaptı.

Çemişgezek'te Kut'ül Amare Zaferi Programı Düzenlendi

Tunceli’nin Çemişgezek ilçesinde Kut'ül Amare Zaferinin yıl dönümü münasebetiyle yoğun katılımlı program düzenlendi.

Yer Teslimi Yapıldı

Elazığ İl Özel İdaresi tarafından projesi yürütülen Elazığ İŞGEM’in Sanayi Altyapısının Geliştirilerek Bölgesel ve Sektörel Yapıya Kavuşturulması isimli projeye ait yer teslimi yapıldı.

İnceleme Heyeti Elazığ'da

Elazığ İŞGEM II Projesi hakkında inceleme yapmak üzere Elazığ’a gelen Eurecna Genel Müdürü Mario Costariol, Türkiye Temsilcisi Sezgin Akpınar, Malatya İŞGEM Müdürü Necip Cengil, AB Key Exper Masoud Farzini ve Yönetim Danışmanı Gökhan Topal ziyaret ve görüşmeler kapsamında Elazığ TSO Başkanı Idris Alan'ı makamında ziyaret ettiler.

30 Ağustos Zafer Bayramı Törenlerle Kutlandı

Anadolu’nun düşman işgalinden kurtarılışının 93. yıldönümü Elâzığ’da düzenlenen törenlerle kutlandı.

İŞGEM Yönetim Kurulu Toplantısı Yapıldı

Elazığ İş Geliştirme Merkezinin Yönetim Kurulu Toplantısı Vali Murat Zorluoğlu başkanlığında gerçekleştirildi.