Mehmet Akif Ersoy Haberleri

Mehmet Akif Ersoy Haberleri

Türkiye'nin en genç Belediye Başkanı Şerifoğulları, şehre değer katan projelerine yenisini ekledi

Türkiye'nin en genç belediye başkanı olan Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, seçimden önce söz verdiği projeleri bir bir hayata geçiriyor. Başkan Şerifoğulları, son bir ay içerisinde Kent-Köy ve Cam Seyir Terası'nın ardından Mehmet Akif Ersoy Dijital Kütüphanesi'nin de açılışını gerçekleştirdi.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk’ün 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Ve M. Akif Ersoy’u Anma Günü Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk 12 Mart İstiklal marşının kabulü ve M. Akif Ersoy’u anma günü mesajı yayınladı.

TVF 2. Lig: Elazığ Belediyesi Voleybol: 3 - Mehmet Akif Ersoy MTAL: 0

Türkiye Voleybol 2. Lig 8. Grup'un 9. Haftası'nda Elazığ Belediyesi Voleybol evinde karşılaştığı Hakkari Mehmet Akif Ersoy MTAL'i 3-0 mağlup etti.

Mehmet Akif Ersoy Kütüphanesi Açıldı

Elazığ Belediyesi ile Doğu Anadolu Projesi işbirliğiyle hayata geçirilen Mehmet Akif Ersoy Semt Kütüphanesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Gençler, Milli Şair'i Andı

Haber detayları için tıklayın.

"Zulme Set Mazluma Nefes Olacak"

Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, 12 Mart İstiklal Marşı’nın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı. Yanılmaz mesajında, “Bu vesileyle bir kez daha Milletimizin destansı mücadelesinin simgesi İstiklal Marşımızın şairi Mehmet Akif Ersoy başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum” dedi.

Mehmet Akif Ersoy Anılıyor

Elazığ Belediyesi’nin başlattığı “Şehir Konuşmaları”nda ölümünün 78. yıl dönümünde Milli Şairimiz Mehmet Akif Ersoy anılacak.

Belediye Mehmet Akif Ersoy'u Anıyor

İstiklal Marşı Şairi Mehmet Akif Ersoy ölüm yıldönümünde, Elazığ Belediyesi tarafından düzenlenecek bir konferansla anılacak.

ÖĞDER'den M. Akif'e Anma

İstiklal Şairi Merhum Mehmet Akif Ersoy vefatının 77. yıl dönümünde Elazığ'da düzenlenen etkinlikle anıldı.