Sağlık Bilimleri Haberleri

Sağlık Bilimleri Haberleri

İş birliği protokolü imzalandı

Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi ve Kovancılar Meslek Yüksekokulu ile İl Sağlık Müdürlüğü arasında öğrencilerin akademik takvim içerisindeki uygulamalı derslerine ilişkin iş birliği protokolü imzalandı.

Elazığ'da 'Daha İyi Bir Çevre' sempozyumu

Elazığ Fırat Üniversitesi ev sahipliğinde Birleşmiş Milletler Gıda ve Tarım Örgütü, Gazi Üniversitesi ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi'nin katkılarıyla 'Daha İyi Bir Çevre' konulu sempozyum düzenlendi.

Elazığ Fırat Üniversitesinde 'TUBİTAK 2237' destekleme programı

Elazığ Fırat Üniversitesinde sağlık bilimleri alanında TÜBİTAK için, araştırma proje önerisi hazırlama ve yürütme uygulamalı eğitimi düzenlendi.

Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde Mezuniyet

Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik ile Ebelik Bölümlerinin 2020-2021 eğitim öğretim yılı mezuniyet töreni yapıldı.

Fırat Üniversitesi'Hibrit've 'Uzaktan Eğitim' modeliyle ders kararı aldı

Fırat Üniversitesinde, Tıp, Diş Hekimliği ve Sağlık Bilimleri Fakültelerinde 'Esnek Zaman ve Seyreltilmiş Fiziki Mekn Modeli (Hibrit)', diğer fakültelerin tamamında ise 'Uzaktan Eğitim Modeliyle' eğitim verilmesi kararlaştırıldı.

Sempozyum Düzenlendi

Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından “ 1. Hemşirelik Öğrenci Sempozyumu” düzenlendi.

Kameralı Hizmet

Elazığ İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği’ne bağlı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Elazığ Eğitim ve Araştırma Hastanesi Anestezi Yoğun Bakım Ünite’sinde yeni faaliyete geçen kamera sistemi ile tüm hasta yakınları yoğun bakımda yatan hastalarını daha rahat görebilme imkanına kavuştu.

Mezuniyet Coşkusu

Fırat Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi 2015-2016 eğitim öğretim yıl mezuniyet töreni yapıldı.

FÜ'ne Sağlık Fakültesi Kuruluyor

Fırat Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu‘nun Sağlık Bilimleri Fakültesi’ne dönüştürülmesi teklifi YÖK Genel Kurulunda kabul edildi.

TÜBİTAK Proje Eğitimi Yapıldı

Sağlık Bilimleri alanında “TÜBİTAK için Araştırma Önerisi Hazırlama ve Yürütme Uygulamalı Eğitimi” Fırat Üniversitesi’nde yapıldı.