CUMHURBAŞKANIMIZIN ELAZIĞ ZİYARETİNE DAİR - Kayahan Topal

CUMHURBAŞKANIMIZIN ELAZIĞ ZİYARETİNE DAİR


18 Şubat Cuma günü saat 11:00'de Türkiye Cumhuriyetinin halk tarafından seçilen ilk Cumhurbaşkanı olan Recep Tayyip Erdoğan Elazığ'ı ziyaret edecek.

Anayasa değişikliğinin halk oylamasına gitmesinin ardından, halk tarafından seçilen Cumhurbaşkanının halka gitmesini ise son derece anlamlı ve yerinde buluyorum.

-Ki Cumhur'un başındaki isim olan Erdoğan, seçildiği ilk günden itibaren farklı bir Cumhurbaşkanı olacağını söylemişti ve şu ana kadar da hep öyle oldu.

Maalesef ülkemizde Cumhurbaşkanlığı Sayın Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığına kadar, adı Cumhurbaşkanı olsa da halk ile arasında mesafe olan ve protokol törenlerine katılım sağlayan protokoldeki en üst isim gibi karşımızda duruyordu.

Yada uzun yıllar siyaset yapan liderlerin son dönemlerini Cumhurbaşkanlığı ile taçlandırdığı bir makam gibi görünüyordu.

Ülke ekonomisinin canlanacağını ihracat hacmini yapılacak ziyaretlerle artıracağını devletler arasında sıkı ve samimi ilişkilerin kurulacağını bir kenara bırakıp, aman neymiş ülke ekonomisi zarar görmesin diye yurt dışına iki elin sayısı kadar gitmeyen Cumhurbaşkanlarımızı dahi gördük.

15 Temmuz sonrası ülke içindeki ve ülke dışındaki hainlerin ittifakı bir kez daha şunu gösterdiki Türkiye artık eski Türkiye değil ve yoluna çok daha güçlü bir şekilde emin adımlarla ilerliyor.

Daha güçlü bir Türkiye içinde meydanlara inecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret edeceği bu illerin başında Elazığ'ın olması da önemli bir nokta.

Siyaset yaşantısı boyunca Elazığ'a ayrı bir ayıran Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Elazığlılarda her zaman olduğu ayrı bir sevgi ve destek göstermiştir.

Başbakan'ın Cazibe Merkezi iller müjdesinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın da Mart ayında ilk adımların atılacağı yeni stadyum müjdesini açıkcası büyük bir merakla bekliyoruz.

18 Şubat saat 11:00'de İstasyon Meydanında Buluşmak dileğiyle...

harputtv@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
17Ağs

Doları Bahane Edip Zam Yapanlar!

16Ağs
06Haz

Şehrin Vizyonundan Umutluyum

09Nis

Bir Türlü Yüzümüz Gülmedi

02Nis

Ne Gereği Vardı!