Açık Hava Sineması Kültürpark'ta...

Elazığ Belediyesi ve Uluslararası Çaydaçıra Film-Sanat Festivali iş birliği ile ücretsiz olarak düzenlenen 'Nostaljik Açık Hava Sinema Günleri', sinemaseverlerle buluşacak.

PAYLAŞ

Elazığ Belediyesi ve Uluslararası Çaydaçıra Film - Sanat Festivali iş birliği ile ücretsiz olarak düzenlenen ve hemşerilerimizden yoğun ilgi gören ‘Nostaljik Açık Hava Sinema Günleri’, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri de farklı filmler ile Kültür Park Amfi Tiyatroda tekrar sinemaseverlerle buluşacak.

Sinema günlerinin açılış filmi ise gişe rekorları kıran ve komik sahneleriyle hafızalardan silinmeyen Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönettiği, ‘Vizontele’ filmi olacak, film gösterimi saat 21.15’te başlayacak.

BİR DÖNEME DAMGA VURMUŞ FİLMLER SAHNELENECEK

Elazığ Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, Vizyona yeni giren filmler ile Türk sineması klasiklerinin Kültür Park Amfi Tiyatro’da sinemaseverlerle buluşturulacağı ifade edilerek, Cuma günü gösterimi yapılacak olan ‘Vizontele’ filmini izlemeye tüm hemşerilerimizin davetli olduğu belirtildi.

Yapılan açıklamada bir dönemin efsane filmi olan ve başrolde Şener Şen’in oynadığı ‘Züğürt Ağa’ filminin 18 Ağustos Cumartesi günü, hala unutulmazlar arasında kalmayı başarmış ‘Selvi Boylum Al Yazmalım filminin ise 19 Ağustos Pazar günü gösterileceği belirtildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN