Milletvekili Ağar'dan yoğun tempo

AK Parti Elazığ Milletvekili Zülfü Tolga Ağar, memleketi ve seçim bölgesi Elazığ'da gezi ve incelemelerini sürdürüyor.

PAYLAŞ
Harput TV - Harput TV

Milletvekili Ağar, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen esnaf odaları seçimlerinde yönetime seçilen başkanları ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

  Milletvekili Ağar ilk olarak Elazığ Sıhhi Tesisat ve Demir Doğramacılar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını ziyaret etti. Ağar, Oda Başkanlığı'na yeniden seçilerek güven tazeleyen Mehmet Çete ve yönetim kurulunu tebrik etti.

Ağar daha sonra Elazığ Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret ederek Kooperatif Başkanı Fikret Çelik ve yönetimine çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Milletvekili Ağar, yoğun geçen programı kapsamında esnaf odası seçimlerinde başkanlığa seçilen Elazığ Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Nizamettin Türkoğlu, Elazığ Bakkallar ve Tekel Bayileri Esnaf Odası Cebrail Top, Elazığ Oto Onarımcılar Odası Başkanı Mehmet Türkoğlu, Elazığ Küçük Sanayi Sitesi  Yapı Kooperatifi Başkanı Cebrail Karlıdağ, Elazığ Marangozlar ve Doğramacılar Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ömer Faruk Öztürk, Elazığ Şoförler Esnaf Odası Başkanı Şevket Toraman’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

Milletvekili Ağar ayrıca, Elazığ Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Cemil Erdem, Harput Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkanı Turan Kurnaz'ı ziyaret ederek talep ve önerileri dinledi.

Çarşı Mahallesinde vatandaşlar ve esnaflarla selamlaşıp, alışveriş yapan Milletvekili Ağar, daha sonra rahatsızlıklarından ötürü Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde tedavi gören Kanal 23 Genel Yayın Yönetmeni Arif Çakmak ve Fırat Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Songül Dursun'u hastanede ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti, Başhekim Erol Keleş'ten sağlık durumları halkında bilgi aldı.

İhlas Haber Ajansı

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN