Merhaba - Mustafa Karatepe

Merhaba


Merhaba;

Yeni bir oluşum, yeni bir heyecanın içerisindeyiz.

Amacımız Elazığ’a, Elazığlıya daha iyi şeyler sunabilmek. Tam 20 yıldır Elazığ’da basın camiasının içerisindeyim, bu süre zarfında amacım hep yenilik yapmak, yeniyi vatandaşlarımızla buluşturmak, yenilik yaparken de öz değerlerimizden taviz vermemek olmuştur.

Bu günde yine aynı çizgide bir yol izleyerek Elazığ’a basın sektöründe artı değerler kazandırmanın heyecanını yaşıyorum. Yeni açtığımız sitemizde Elazığ’ın ekonomik ve sosyal sorunlarını, kültür ve sanat etkinliklerini, spor gündemini ve Türkiye gündemindeki gelişmeleri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Bu noktada hiçbir kurumun, hiçbir siyasi akımın ve dahi hiç kimsenin etkisi ve baskısı altında kalmadan kamuoyunu doğru bilgilendirmek temel felsefemiz olacaktır.

Gücümüzün her zaman doğruluk ve doğru habercilik olacağından hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Yeri geldiğinde eleştiri, yeri geldiğinde övgü, yeri geldiğinde öneri, yeri geldiğinde özveride bulunacak, ‘’Halka hizmet, Hakka hizmet’’ düsturunu esas alıp kimseye şirin görünme hevesiyle hareket etmeyeceğiz. 

Bugünden itibaren başladığımız yayın hayatımızda sizlere en son haberleri en güncel ve yalın haliyle sunmanın gayreti içerisindeyiz. Sizin bize vereceğiniz güç ve destek bu yolda bize ışık tutacaktır.

Tabii ki her oluşum başta bir takım sıkıntılar çeker, belki bizde bu süreçte sıkıntılı günler yaşayacağız, ama unutmayalım ki ‘’Her yokuşun bir inişi varadır’’.

Bu bilinçle Bismillah diyip önce yaratana sığınıp yola koyulurken sizlerin desteğine hep ihtiyacımız olacaktır. Biliyoruz ki Elazığlı memleketini sever, biliyoruz ki Elazığlı milletini sever, biliyoruz ki Elazığlı milli ve manevi değerlerini korur ve dahi biliyoruz ki Elazığlı kendine bir adım gelene on adım gider. Şairin dediği gibi;

 ‘’Kerküklü der; gakgom arif'tir arif 
Dilin gücü yetmez etmeye tarif 
Konuksever, cömert, sevimli zarif 
Herkese gakgomsun denilmez gakgoş’’... 

Bizler de bu değerleri göz önünde bulundurarak gakgoşlarımıza en güncel, en doğru, en tarafsız haberleri sitemizden yayınlamaya gayret göstereceğiz.

Sitemiz bir yerde Elazığ’ın, Elazığlının gözü ve kulağı olacaktır. Şunun bilinmesi gerekir ki bizler her ne kadar haberci olsak ta her şeyden haberimiz olmayabilir, bu bazen mahalleliyi, bazen bir ilçeyi, bazen bir köylüyü, bazen sanayiciyi, bazen esnafı ve bazen de bir garibanı ilgilendiren bir durum olabilir, bu durumda bize bir maille ya da bir telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır.

Gösterdiğiniz ve göstereceğiniz ilgiden dolayı şimdiden hepinize teşekkür eder, sitemizin Elazığ’a ve Elazığlılara hayırlı olmasını dilerim.

Mustafa KARATEPE

harputtv@hotmail.com

kamera23@hotmail.com

 

harputtv@hotmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!

YAZARIN SON 5 YAZISI
21Mar

Nasıl Bir Elazığ?

18Mar

Seçmenin Seçimi

14Mar

YETER UYANALIM ARTIK...

03Mar
02Oca

YENİ YILINIZ KUTLU OLSUN'